Tringa (Fatmir) Halili - Feride Halili - Bota Sot
Tringa (Fatmir) Halili - Feride Halili

Perkujtime

E shtunë, 15 dhjetor 2018

Tringa (Fatmir) Halili - Feride Halili

Më: 16 shkurt 2018 Në ora: 00:40
Tringa (Fatmir) Halili - Feride Halili

Tringa (Fatmir) Halili

06.09.1989-16.02.2018

Sot, bëhen tri vjet pa ty moj motër mbesa jonë Tringa, që le një vend shumë të zbrazët dhe të zymtë pa ty.

Dhe shumë me mall dhe dashuri i ruajmë kujtime për ty Tringa jonë.

Feride Halili

01.09.1934-11.05.2015

Pa ty Nëna ime 34 muaj e dy javë që edhe ti nënë na mungon shumë. Për ty ruajmë shumë kujtime Nëna ime.

Ju përkujton: Halla – Vajza Suzana Dallku  me familje.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test