Ton Pal Krasniqi - Bota Sot
Ton Pal Krasniqi

Perkujtime

E hënë, 10 dhjetor 2018

Ton Pal Krasniqi

Më: 23 shkurt 2018 Në ora: 00:22
Ton Pal Krasniqi

Më 23 Shkurt u bë një vit nga ndarja e më të dashurit tonë

Jetojmë me dhembje e me mallë të pashuar për Ty , dhimbja nuk është me fjalë as me lot , por thellë në thellësinë e zemrave tona.

Mungesa jote do të jetë plagë që rrjedh pë dashurinë që patëm për Ty.

Ishe dhe do të mbetesh shembull dhe krenaria për familjen tonë.

Pushofsh në paqe.

Të  përkujtojnë me mallë : Baba,Nana,Halla,Vëllezërit , Motrat , Bashkëshortja , Djemtë , Vajzat , Reja , Nipat dhe Mbesat.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test