Albion (Labinot) Mulliqi - Bota Sot
Albion (Labinot) Mulliqi

Perkujtime

E shtunë, 15 dhjetor 2018

Albion (Labinot) Mulliqi

Më: 13 mars 2018 Në ora: 00:47
Albion (Labinot) Mulliqi

U bënë Dy vite nga ndarja jonë fizikisht prej teje, por, në zemrat dhe mendjet tona do mbetesh gjithmonë

si kujtimi më i bukur  i jetës sonë.

Nga ajo ditë zemrat tona u ngrinë, dhe më si ngroh asgjë.

Çdo ditë e më shumë ndiejmë mungesën tende. Mallin për Ty nuk e shuan asgjë, çdo ditë e më shumë  veq na shtohet.

Ti shkove në moshën njomake , edhe pa e shijuar mirë fëmijërinë tënde shkove  në botën e amshimit, shkove të pushosh

përgjithmonë për të mos ndier më dhimbje që përjetove në këtë botë.

Ti luftove shumë me jetën, e doje atë shumë , por fati e deshti kështu.

Të All-llahut jemi  dhe te Ai do të kthehemi të gjithë.

Të përkujtojnë gjithmonë me mallë engjëlli jonë i vogël: Babai Labinoti, Nëna Adelina, Vëllau Laurenti,Motrat Albiona, Tara, gjyshërit, Axhi, Hallat, Dajët, Tezja, si dhe mbarë familja Mulliqi nga Raushiqi.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test