Skender (Xhavit) Alidema - Bota Sot
Skender (Xhavit) Alidema

Perkujtime

E enjte, 13 dhjetor 2018

Skender (Xhavit) Alidema

Më: 20 mars 2018 Në ora: 00:45
Skender (Xhavit) Alidema

Sot më 20 mars bëhet një vit që u ndave nga ne vetëm fizikisht Baba.

Qenka shumë vështirë të shkruhet përkujtimi për më të dashurin babanë tonë. Sot u bënë një vit sa një shekull që kur u ndave nga ne vetëm fizikisht pa na thënë lamtumirë!

Të kujtojmë me mallë e dhembje e lot në sy dhe me FALEMINDERIM të përjetshëm për të gjitha që na mësove, edukove, dhe na dhurove në jetë. Do të jetosh përgjithmonë në zemrat tona.

Të përkujtojnë me dhembje dhe mall të pashuar: Vajza Elvisa me bashkëshortin Valonin...

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test