Anton Morina - Bota Sot
Anton Morina

Perkujtime

E premte, 19 tetor 2018

Anton Morina

Më: 23 mars 2018 Në ora: 00:06
Anton Morina

Dhembja nuk shprehet as me fjalë, as me lotë, ajo është thellë në brendësinë e shpirtit tonë!

Vdekja e jote e hershme hapi një plagë të madhe në zemrat tona, që koha nuk e shëron dot.

Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, ndërsa kujtimi dhe malli do të jenë pjesë e jetës sonë.

E madhe është krenaria që të patëm, por edhe më e madhe është dhembja që nuk je më me ne.

Gjithmonë do të mbetesh në zemrat tona.

E përkujtojnë me mall: Nëna Prena Morina, Gruaja Mrika Morina, djali Zef Morina dhe vajza Mire Cetaj

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test