Ismet Rraci - Bota Sot
Ismet Rraci

Perkujtime

E hënë, 22 tetor 2018

Ismet Rraci

Më: 24 prill 2018 Në ora: 00:13
Ismet Rraci

Para 17 vitesh një dorë vrastare të ndau nga ne:

Kujtimet janë yjet që ndriçojnë në errësirën e pikëllimit tonë për të na ngushëlluar. Janë gjurmët e jetës tënde, vështrimet tua që na bëjnë të kujtojmë ty dhe të besojmë se ti je me ne.

E kujtojnë me mall: bashkëshortja  Xhemilja dhe djemtë me familje.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test