Jahë (Bajram) Mulliqi - Bota Sot
Jahë (Bajram) Mulliqi

Perkujtime

E hënë, 15 tetor 2018

Jahë (Bajram) Mulliqi

Më: 27 prill 2018 Në ora: 00:09
Jahë (Bajram) Mulliqi

Sot, më  27.04.2018 bëhen 3 vite pa Ty.

Koha nuk ndryshon asgjë, neve ende na mungon volumi i zërit tënd,zemra jonë ende është e mbushur me trishtim,

lotët tonë ende rrjedhin në heshtje, pra koha është ajo që s'ndryshon asgjë ngase ne edhe sot e ndiejmë aq shumë mungesën tënde.

Vdekja jote është ajo që ndryshoi çdo gjë në jetët  tona, vdekja mund ti ndajë njerëzit por ajo nuk do të marrë me vete dashurinë  dhe kujtimet tona me Ty.

Do të kujtojmë gjithmonë me mallë i dashur Baba!

E përkujtojnë: Nëna Dyka, bashkëshortet Raza, Lutfia, vajzat Luljeta, Violeta, Vjollca, Ariana, Donika, Monika, Gentiana, Andora nga Raushiqi.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test