Besije Ademaj - Bota Sot
Besije Ademaj

Perkujtime

E mërkurë, 17 tetor 2018

Besije Ademaj

Më: 15 maj 2018 Në ora: 00:12
Besije Ademaj

Me 15 Maj u bë një vit pa ty motër e dashur. Sot një vit ike pa pritur nga kjo botë, e rendë qenka jeta pa ty motër. 

O sa vështirë të shkruaj për humbjen tënde oj e bukura e motrës. Mungesa e jote do të jetë përherë plagë e pa shëruar në zemrat tona. 

Do të kemi udhërrëfyese të heshtur,  do të shohim në ëndrra, do të flasim për ty me zërin tënd të ëmbël sepse ndryshe nuk dimë dhe nuk mësohemi pa ty. 

Të kujtojmë me mallë: Motra Vjollca me bashkëshortin Beslimin, mbesat Gentiana, Brigjeta, nipi Floriabli si dhe mbesa Floriana me bashkëshortin Albertin dhe Dorianin e vogël.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test