Prof. Mr. Latif (Musli) Sermaxhaj - Bota Sot
Prof. Mr. Latif (Musli) Sermaxhaj

Perkujtime

E diel, 16 dhjetor 2018

Prof. Mr. Latif (Musli) Sermaxhaj

Më: 16 maj 2018 Në ora: 00:28
Prof. Mr. Latif (Musli) Sermaxhaj

Dy vite plot dhembje e mall. 

Ishe i drejtë, i urtë dhe bujar për të gjithë. Do të jesh gjithmonë në zemrat tona dhe krenaria e familjes tonë. 

Me mall të përhershëm të përkujtojnë: Bashkëshortja Taibja, djemtë Bekimi, Musliu, Besniku dhe Nehati me familje.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test