Nga vdekja e më të dashurve tanë kaluan - Bota Sot
Nga vdekja e më të dashurve tanë kaluan

Perkujtime

E martë, 20 nëntor 2018

Nga vdekja e më të dashurve tanë kaluan

Më: 21 maj 2018 Në ora: 00:27
Familja Gashi

Gani R. Gashi - 48 vite  (1948-1970)

Osman R. Gashi - 38 vite (1943-1980)

Reshit B. Gashi - 19 vite e 5 muaj  (1900-1998)

Faze Gashi - 12 vite  e 67 ditë (1915-2006)

Imer R. Gashi - 9 vite  e 2 muaj (1936-2009)

Nurije M.Gashi -  2 Vite e 5 muaj  ( 1938-2015)

Ishit dhe mbetët përherë burim i frymëzimit dhe krenaria e familjes sonë.

Me pietet ju përkujtojmë përherë me dhimbje të pashuar: Familja nga Çabiqi, Klina, Gjermania, Zvicra.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test