Bardhyl Nebi Ajeti - Bota Sot
Bardhyl Nebi Ajeti

Perkujtime

E diel, 16 dhjetor 2018

Bardhyl Nebi Ajeti

Më: 25 qershor 2018 Në ora: 00:40
Bardhyl Nebi Ajeti

Edhe një përvjetor ne këtë fillim por për neve çdo gjë është e zymtë, e zezë si terri i natës.

Vazhdojmë te jetojmë me fjalët tua të ëmbla ,me dashurinë, zemërgjerësinë dhe guximin tënd.

Ishin këto vlera qe te përkisnin vetëm sepse ti e doje të vërteten dhe vetëm të vërteten.

Njerëzit e mëdhenjtë si ti nuk lënë pluhur por gjurmë të pashlyeshme. Ti na mësove se atdheu duhet dashur edhe kur të vret.

Ishe krenaria jone e madhe. Do të mbetesh dhimbja jone e përhershme.

Me mallin që të djeg shpirtin: Nëna- Nexharije, Vëllai Fitmi, Kunata Sadetja dhe nipat Rinori, Nebiu dhe Rrezoni.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test