Fatmire (Rexhep) Gjelaj - Bota Sot
Fatmire (Rexhep) Gjelaj

Perkujtime

E hënë, 19 nëntor 2018

Fatmire (Rexhep) Gjelaj

Më: 30 qershor 2018 Në ora: 00:31
Fatmire (Rexhep) Gjelaj

Zemra jonë sot u bënë 6 muaj pa Ty , akoma nuk mund të besojmë që nuk je në mesin tonë. Po na mungon në shtëpi urtësia , mençuria dhe buzëqeshja jote. Ishe dhe do të mbetesh shembull në zemrat tona.

Me mallë të përkujtojn: Babai Rexhepi, nëna Afërdita, motrat Fatlumja e Gentiana,Vëllau Gazmendi me bashkëshorten Aidën dhe Noemin e vogël.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test