Zymer (Isuf) Lufaj - Bota Sot
Zymer (Isuf) Lufaj

Perkujtime

E diel, 18 nëntor 2018

Zymer (Isuf) Lufaj

Më: 30 qershor 2018 Në ora: 00:39
Zymer (Isuf) Lufaj

Ne jetojmë , por jeta pa Ty nuk paska kuptim, plot dhimbje dhe mall , fjalët tona nuk kanë fuqi për ta shprehur mungesën tënde, është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë. Përherë të kujtojmë me mallë!

Të përkujtojmë: Familja Lufaj nga Strellci i Ulët , K.K. Deçan.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test