Arsen (Daut) Mazrekaj - Bota Sot
Arsen (Daut) Mazrekaj

Perkujtime

E diel, 18 nëntor 2018

Arsen (Daut) Mazrekaj

Më: 6 korrik 2018 Në ora: 00:10
Arsen (Daut) Mazrekaj

Fjalët janë shumë të pafuqishme dhe të pakta për t'a shprehur mungesën tënde në mesin tonë.

U ndave nga jeta por nga zemrat tona nuk ndahesh kurrë,do të mbetesh përgjithmonë pjesë e jetës tonë.

Të kujtojnë përjetësisht: Babai Dauti, nëna Hysa, vëllezërit Avnia dhe Diamanti, motrat Lirija, Hava dhe Raza, kunata Meli me fëmijët Arseni dhe Ersa nga Drenoci i Deçanit.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test