Fazli Shabani - Bota Sot
Fazli Shabani

Perkujtime

E diel, 21 tetor 2018

Fazli Shabani

Më: 18 korrik 2018 Në ora: 00:39
Fazli Shabani

Planifikuam që ti kalojmë pushimet të gjithë së bashku në Kosovë. Të prisja në dasmën e vajzës sime me padurim. Por zoti deshi ndryshe, e mora lajmin e rëndë për Ty.

Vitet që kalojnë kurrë nuk do ta shuajnë dhimbjen, kujtimin, dashurinë dhe respektin për ty.

Me shumë mall të kujtojnë: babai Azemi, vëllai Selamiu me familje nga Gjermania dhe Ferizaji.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test