Qaush Gashi - Bota Sot
Qaush Gashi

Perkujtime

E diel, 21 tetor 2018

Qaush Gashi

Më: 20 korrik 2018 Në ora: 00:15
Qaush Gashi

Kur humbim një person të dashur , gëzimet na bëjnë të ndihemi keq, sepse mungesa e tyre na vret , në zemër ndjejmë një zbrazëtirë të madhe , sa mallë kemi për Ty QUSH...

U bënë 2 vite që ike na le përgjithmonë , por Ti do të jesh pranë nesh në çdo vend...

Largësia më bën të ndihem edhe më keq .. ta ndjej  mungesën tënde edhe më shumë..

Të kujtoj gjithmonë me mallë. Udhërrëfyesi jonë ke qenë.

Të kujtojnë me mallë: Bashkëshortja Hajrija me vajzat Jetmira dhe Besa, djali Jetoni me bashkëshorten Afroren, fëmijët Joni, Roni dhe Jara nga Barani.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test