Agim (Ukshin) Kelmendi - Bota Sot
Agim (Ukshin) Kelmendi

Perkujtime

E premte, 19 tetor 2018

Agim (Ukshin) Kelmendi

Më: 23 korrik 2018 Në ora: 00:28
Agim (Ukshin) Kelmendi

Sot u mbushën 2 vite që nuk gjendesh në mesin tonë, pa prezencën tënde fizike në mesin tonë qenka shumë rëndë.

Ndarja jote nga ne ishte shumë e vështirë. Puna dhe burrëria juaj do të mbesin gjatë në kujtesën tonë.

Ne gjithmonë të kemi në mendje e zemër e veçanërisht në këto ditë të hidhura.

Të kujtojmë me mallë përgjithmonë: Bashkëshortja Nexhmija, djemtë Kreshniki, Albani, Albini, Vajzat Arbresha, Arlinda, Albulena, Nusja Alma, nipat dhe mbesat, nga Linzi i Austrisë, dhe mbarë farefisi Kelmendi nga  Pavlani i Pejës.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test