Ryve (Osmonaj) Hadërgjonaj - Bota Sot
Ryve (Osmonaj) Hadërgjonaj

Perkujtime

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Ryve (Osmonaj) Hadërgjonaj

Më: 13 gusht 2018 Në ora: 00:18
Ryve (Osmonaj) Hadërgjonaj

Më 13.08.2018  bëhen 7 vite pa më të dashurën tonë.

Të jetosh në zemrat e atyre që lë pas, do të thotë të mos vdesësh kurrë!

Të përkujtojnë: Bashkëshorti Sherifi, djemtë Shpati, Korabi, Vajza Saranda, nuset Floriana dhe Djellza, nipat dhe mbesat, dhe farefisi i gjerë nga Pobërgja.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test