Nimon (Bekë) Nikqi - Bota Sot
Nimon (Bekë) Nikqi

Perkujtime

E martë, 22 tetor 2019

Nimon (Bekë) Nikqi

Më: 8 nëntor 2018 Në ora: 00:37
Nimon (Bekë) Nikqi

Sa shumë e vështirë ta shkruajmë kujtimin për Ty,  çdo fjalë që shënojmë për Ty është dhimbje dhe lot.

Mungesa jote është zbrazëti që nuk  plotësohet kurrë.

Malli, vepra, dhe puna  jote na bën krenarë që të patëm.

Të përkujtojnë me mallë: Bashkëshortja Sheria , Djali Xhaviti, Vajza Tonja, reja Afërdita, dhe nipat Edonisi, Ermali,Nimoni.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test