Halit Ali Qorraj - Bota Sot
Halit Ali Qorraj

Perkujtime

E diel, 09 dhjetor 2018

Halit Ali Qorraj

Më: 22 nëntor 2018 Në ora: 00:22
Halit Ali Qorraj

Kaluan 19 vite pa ty i dashur vëlla por malli dhe dhembja vetëm sa po me shtohet, nuk kalon asnjë ditë që nuk me kujtohen fjalët e tua të ëmbla që kishe për motër.

Jam krenare që pata një vëlla si ishe ti.

Vëlla i dashur ti gjithmonë do të jetosh ne zemrën time.

Të përkujton me mallë Motra Tush me bashkëshortin, nipat Naimi the Milaimi, mbesa Ganimeti dhe mbar familja nga Berlini.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test