Pren Kacoli - Bota Sot
Pren Kacoli

Perkujtime

E enjte, 21 shkurt 2019

Pren Kacoli

Më: 5 dhjetor 2018 Në ora: 23:54
Pren Kacoli

Sot u bënë 3 muaj që vdekja e pamëshirshme të ndau nga ne, Vëllau ynë Pren.

Sot kam mallë dhe shpirti më dhemb që shkruaj për Ty.

Bujaria, virtytet, dhe dashuria që kishe për ne, na bëjnë krenarë që të patëm.

Do të jesh gjithmonë në zemrat tona.

Të kujtojnë me mall: Axha Hajdar Kacoli me familja nga Zvicra dhe Peja me gjithë farefisin.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test