Rrahje masive në Shkup, ka edhe të lënduar - Bota Sot
Rrahje masive në Shkup, ka edhe të lënduar

Shkupi

Rrahje masive në Shkup, ka edhe të lënduar

Më: 22 mars 2019 Në ora: 23:27
Foto ilustruese

Siç mësohet bëhet fjalë për grup të rinjsh dhe gjithçka ka nisur nga një kafeteri që gjendet në afërsi të Prokurorisë Speciale. Mësohet se në këtë incident ka pasur edhe të lënduar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...