Shkup, shpërthen zjarr në lagjen Lisiçe e Re - Bota Sot
Shkup, shpërthen zjarr në lagjen Lisiçe e Re

Shkupi

Shkup, shpërthen zjarr në lagjen Lisiçe e Re

Më: 22 prill 2019 Në ora: 21:16
Lisiçe e Re

Zjarr në “Vardarishte” të lagjes Lisiçe e Re ka shpërthyer sot pasdite.

Siç informojnë nga AIM, në shuarjen e zjarrit janë kyçur zjarrfikës me tre automjete zjarrfikëse.

Nga Brigada Zjarrfikëse theksuan se janë përfshirë në flakë mbeturinat në “Vardarishte”, si dhe sipas tyre zjarri është vënë qëllimisht nga qytetarë të pandërgjegjshëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...