Besar Bela: Gjykata dënoi padrejtësisht vëllain tim Besirin dhe dy shqiptarët tjerë - Bota Sot
Besar Bela: Gjykata dënoi padrejtësisht vëllain tim Besirin dhe dy shqiptarët tjerë

Shkupi

Besar Bela: Gjykata dënoi padrejtësisht vëllain tim Besirin dhe dy shqiptarët tjerë

Më: 23 prill 2019 Në ora: 12:30
Besar Bela, vëlla i Besir Belës

Pas shpalljes së vendimit të Gjykatës me të cilin me nga 19 vite burg u akuzuan për Besir Bela dhe Skender Demiri, për vrasjen e Nikolla Sazdovskit, ka reaguar vëllai i Besirit, Besar Bela.

Në një prononcim para mediave, Besari tha se Gjykata dënoi padrejtësisht vëllain tim Besirin dhe dy shqiptarët tjerë. Vendimi ishte i padrejtë dhe me prapavijë politike. Deklaratën e plotë mund ta ndiqni në videon më poshtë, shkruan Gazeta Lajm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...