Digjet një banesë në ‘Ruzveltova’ në Shkup - Bota Sot
Digjet një banesë në ‘Ruzveltova’ në Shkup

Shkupi

Digjet një banesë në ‘Ruzveltova’ në Shkup

Më: 8 dhjetor 2019 Në ora: 15:02
Foto ilustrim

Brigada kundër zjarrit në Shkup intervenoi në një zjarr që kapi një banesë në rrugën ‘Ruzveltova’.

Sipas informacioneve nga tereni, zjarri ka nisur në kuzhinë ku është përgatitur ushqime dhe më pas ka përfshirë dhomat tjera.

Zjarrfikësit me intervenimin e tyre arritën të shuajnë zjarrin dhe parandaluan zgjerimin e tij, por banesa është djegur tërësisht.

Nuk banues apo zjarrfikës të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat