Ngjarja e rëndë/ Djali godet me thikë nënën, tenton t’i vë edhe flakën - Bota Sot
Ngjarja e rëndë/ Djali godet me thikë nënën, tenton t’i vë edhe flakën

Shkupi

Ngjarja e rëndë/ Djali godet me thikë nënën, tenton t’i vë edhe flakën

Më: 22 shkurt 2020 Në ora: 18:55
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në qytetin e Shkupit.

Një 47 vjeçar mësohet se ka goditur me thikë nënën e tij dhe më pas ka tentuar ti vërë flakën.

Sipas medieve vendase, 47-vjeçari mësohet se është me probleme mendore.

Ai ndodhet i ndaluar nga policia, ndërsa nëna e tij është dërguar me ambulancë në spitalin e Shkupit ku i janë konstatuar lëndime të rënda trupore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat