Zjarr i fuqishëm në një qendër tregtare në Shkup

Shkupi

Zjarr i fuqishëm në një qendër tregtare në Shkup

Më: 1 maj 2020 Në ora: 12:06
Zjarr në një qendër tregtare në Shkup

Një zjarr i fuqishëm ka shpërthyer pas mesnate në qendrën tregtare “Mavrovasja” në Shkup.

Raportohet se zjarri ka shpërthyer rreth orës 02:00 dhe se flakët masive kanë përfshirë kryesisht kafeterinë e njohur “Fontana”.

Zjarrfikësit kanë mbërritur në vendin e ngjarjes, duke tentuar që të fikin zjarrin.

Image

Kjo zonë është bllokuar nga policia dhe se MPB gjatë ditës pritet të dal me detaje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat