Digjet një shtëpi në Shkup

Shkupi

Digjet një shtëpi në Shkup

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 20:38
Foto ilustrim

Një shtëpi është djegur nga zjarri që ka shpërthyer dje pasdite në fshatin Ognjanc të Shkupit, njoftojnë nga MPB.

“Me datë 07.12.2021 rreth orës 16:45 në SPB Shkup është raportuar se në fshatin Ognjanci, Shkup, ka rënë zjarr në një shtëpi në pronësi të N.J. (36).

“Zjarri është shuar nga një ekip i Brigadës së Zjarrfikësve.

Ndërsa nuk ka persona të lënduar”, thonë nga MPB.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat