Arrestohet një 20-vjeçar në Shkup, kapet me lëndë narkotike

Shkupi

Arrestohet një 20-vjeçar në Shkup, kapet me lëndë narkotike

Më: 8 dhjetor 2022 Në ora: 16:19
Foto ilustrim

Pasditen e djeshme është arrestuar një 20-vjeçar nga Aeroporti pasi i është gjetur marihuana, njofton MPB.

“Me datë 07.12.2022 në ora 14:30 në hapësirën e Aeroportit, zyrtarë policorë të Njësisë së Policisë Intervenuese në SPB Shkup e kanë arrestuar F.C.(20) nga Shkupi, pasi i është gjetur dhe konfiskuar marihuana.

Pas dokumentimit të rastit ndaj tij do të ngritet kallëzim përkatës”, thonë nga MPB.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat