Arrestohet një person në Shkup, ka sulmuar policinë

Shkupi

Arrestohet një person në Shkup, ka sulmuar policinë

Më: 6 janar 2023 Në ora: 19:13
Ilustrim

Arrestohet një person në Shkup, ka sulmuar policinë.

Dje në ora 14:50 në rrugën “Boca Ivanova” në rrethin e varrezave “Butel”, zyrtarë policorë nga SPB Shkup e kanë arrestuar D.D. (35) nga Shkupi.

Pasi i njëjti është sjellë në mënyrë agresive ndaj policëve të cilët kryenin veprime zyrtare.

Pas dokumentimit të rastit, ndaj tij do të ngritet procedim përkatës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat