Krisin armët në Shkup, dy persona të vrarë - Bota Sot
Krisin armët në Shkup, dy persona të vrarë

Shkupi

E martë, 13 nëntor 2018

Krisin armët në Shkup, dy persona të vrarë

Më: 27 nëntor 2017 Në ora: 17:56
Ilustrim

Pasdite në një këmbimore në lagjen Kisella Vodë të Shkupit, ka ndodhur një incident i armatosur.

Dëshmitarë okularë kanë thënë për sdk.mk se dy persona janë future në këmbimore, kurse personi që ka qenë brenda ka shtënë drejt tyre. Ata thonë se kanë vërejtur dy persona të shtrirë në tokë. Para këmbimores vërehet prezencë e madhe policor dhe tri vetura të ndihmës së shpejtë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test