Gjashtë aksidente në Shkup, lëndohet rëndë një person - Bota Sot
Gjashtë aksidente në Shkup, lëndohet rëndë një person

Shkupi

E enjte, 15 nëntor 2018

Gjashtë aksidente në Shkup, lëndohet rëndë një person

Më: 24 janar 2018 Në ora: 11:51
Ilustrim

Një këmbësor është lënduar rëndë në një aksident, nga gjashtë gjithsej sa kanë ndidhur dje në rajonin e SPB Shkup.

Në katër aksidente lehtë janë lënduar katër persona, ndërsa në një është shkaktuar dëm material.

Nga MPB informojnë se policia rrugore ka zbuluar dhe sanksionuar një numër të madh të shkeljeve.

25 shoferë kanë lëvizur me shpejtësi më të madhe se e lejuara, një shofer ka kaluar në dritën e kuqe dhe gjashtë shoferë kanë parguar gabimisht.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test