Organizohet forum rajonal për ekonominë e fshehur - Bota Sot
Organizohet forum rajonal për ekonominë e fshehur

Shkupi

E shtunë, 17 nëntor 2018

Organizohet forum rajonal për ekonominë e fshehur

Më: 6 shkurt 2018 Në ora: 11:20
Ilustrim

Forum rajonal për ekonominë e fshehur, do të mbahet sot në Shkup në organizim të Qendrës për hulumtim dhe krijim të politikave (QHKP). 

Në Forum do të prezentohet analiza komparative për ndjekjen e ekonomisë së fshehur në Maqedoni, Shqipëri dhe Kosovë, e përpunuar nga Instituti për demokraci dhe ndjërmjetësim nga Shqipëria dhe organizata Demokraci për zhvillim nga Kosova.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test