Dy persona gjenden të vdekur, njëra në Shkup e tjetri në Manastir - Bota Sot
Dy persona gjenden të vdekur, njëra në Shkup e tjetri në Manastir

Shkupi

Dy persona gjenden të vdekur, njëra në Shkup e tjetri në Manastir

Më: 4 prill 2018 Në ora: 12:39
Ilustrim

Në Ministrinë e Punëve të Brendshme (MPB) janë raportuar dy raste të vdekjeve, një në Shkup dhe një tjetër në Manastir.

Në rastin e parë bëhet fjalë për një shkupjane e moshës 82 vjeçare, kurse në rastin e dytë bëhet fjalë për një shtetas 71 vjeçarë nga Norvegjia.

Gruaja V.T është gjetur e vdekur në banesën e saj në Shkup, kurse A.M nga Norvegjia është gjetur i vdekur në banesën e tij në Manastir.

Me urdhër të prokurorit, trupat e tyre janë dorëzuar për obduksion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat