Një delegacion i Çekisë viziton Shkupin - Bota Sot
Një delegacion i Çekisë viziton Shkupin

Shkupi

Një delegacion i Çekisë viziton Shkupin

Më: 17 prill 2018 Në ora: 09:48
Shkup

Një delegacion nga Senati i Republikës së Çekisë, i udhëhequr nga Jiri Shestak, do ta vizitojë sot Shkupin.

është paraparë që Shestak të takohet me nënkryetaren e Kuvendit të Maqedonisë, Frosina Tashevska-Remenski, si edhe me deputetët Hari Llokvenec dhe Artan Grubi.

Gjithashtu, Shestak do të takohet edhe me deputetin e opozitës, Antonio Milloshoski. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat