Në një kazino në Shkup janë vjedhur më shumë se 125 mijë denarë - Bota Sot
Në një kazino në Shkup janë vjedhur më shumë se 125 mijë denarë

Shkupi

Në një kazino në Shkup janë vjedhur më shumë se 125 mijë denarë

Më: 19 prill 2018 Në ora: 16:29
Ilustrim

Nëntë persona të panjohur kanë kryer vjedhje në një kazino të Shkupit, me çka kanë marr rreth 125.600 denarë.

Vjedhja është lajmëruar mbrëmë rreth orës 23:30 në sektorin për punë të brendshme në Shkup.

Nëntë persona të maskuar, prej të cilëve njëri ka qenë i armatosur me pistoletë ka sulmuar kazinon në rrugën “11 Oktomvri” dhe duke u kërcënuar kanë vjedhur parat nga të punësuarit, me çka kanë lëshuar vendin e ngjarjes.

Janë marr masa për zbardhjen e rastit. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat