Shumë pjesë të Shkupit nesër në terr - Bota Sot
Shumë pjesë të Shkupit nesër në terr

Shkupi

E premte, 19 tetor 2018

Shumë pjesë të Shkupit nesër në terr

Më: 21 maj 2018 Në ora: 23:36
Ilustrim

 Nga ora 8 e deri në orën 10 nesër pa energji elektrike do të jenë banorët e fshatit Orman të Shkupit, përgjatë rrugës magjistrale drejt kalimit kufitar Bllacë në Komunën e Gjorçe Petrovit.

Në periudhën kohore nga ora 9 e deri në orën 14 pa energji elektrike do të jetë fshato Orman, shkolla fillore “Joakim Kërçoski”, fshati Nikoshtan dhe një pjesë e fshatit Vollkovë.

Nga ora 10 e deri në orën 11.30 pa energji elektrike do të jenë konsumatorët e rrugës “Arhikekt Nikola Dobroviq” nr. 1 në Komunën e Qendrës.

Siç informon QEMK-Shkup, ndërprerjet janë për shkak të ndërhyrjeve të caktuara teknike në sistemin elektrik.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test