Pjesë të Shkupit sot pa ujë - Bota Sot
Pjesë të Shkupit sot pa ujë

Shkupi

E hënë, 12 nëntor 2018

Pjesë të Shkupit sot pa ujë

Më: 22 korrik 2018 Në ora: 10:18
Ilustrim

–Një pjesë e banorëve të qendrës, sot do të mbeten pa ujë. NP Ujësjellësi dhe Kanalizimi informon se për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin e ujësjellësit, nga ora 8 deri në përfundimin e punimeve pa ujë mbeten banorët e bulevardit Aradhat Partaizane deri në rrugën Maksim Gorki.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test