Zjarr në qendër të Shkupit - Bota Sot
Zjarr në qendër të Shkupit

Shkupi

Zjarr në qendër të Shkupit

Më: 22 shtator 2018 Në ora: 16:37
Shkup

Zjarr në pjesën qendrore në Shkup, në afërsi të qendrës tregtare “Ramstore” dhe kompleksit klinik “Nëna Terezë".

Ende nuk dihen arsyet për nxitjen e zjarrit. Më shumë informacione pritet gjatë ditës së sotme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...