“Mos më trash mua zërin”/ Plas keq mes Shkrelit dhe Sokos: Ju jeni injorant totalisht

Shqipëria

“Mos më trash mua zërin”/ Plas keq mes Shkrelit dhe Sokos: Ju jeni injorant totalisht

Më: 26 nëntor 2020 Në ora: 22:20
Foto

Zëvendës ministri i Energjisë dhe Infrastrukturës, Artan Shkreli u përplas me ekspertin e Ekonomisë pano Soko deri në ofendime kur ky i fundit i tha me i ironi “merre futë në burg se ka shkelur ligjin”.

Pjesë nga debati

Soko: ku duan e bëjnë si duan, kur s’duan nxjerrin gjëra të tjera.

Shkreli: Shpronësimi tek treni ka shkuar 5 muaj t’i po thua të ndërtojë ajo pa leje?

Soko: merre futë në burg se ka shkelur ligjin, mos më trash mua zërin.

Shkreli: Ju jeni injorant totalisht, shkonë mësoni para se të vini këtu

Soko: Kujt i thua injorant?

Shkreli: Ju mendoni se flisni apo e bëni për të nritur nervat e panelit, se nuk e kuptoj

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat