Kërcënohet avokati i Emiljano Shullazit, depoziton kallëzim në polici

Shqipëria

Kërcënohet avokati i Emiljano Shullazit, depoziton kallëzim në polici

Më: 18 janar 2021 Në ora: 09:29
Emiljano Shullazi

Avokati i Emiljano Shullazit, Vladimir Meçe denoncon se është kërcënuar me jetë.

Avokati ka depozituar kallëzim në policinë e Tiranës lidhur me ngjarjen.

Mësohet se Meçe është kërcënuar me anë të një mesazhi me tekst, përmbajtja e të cilit nuk dihet ende.

Vladimir Meçe që prej prillit të 2016 ka qenë avokati i Emiljano Shullazit, i cili për një kohë të gjatë ishte cilësuar si anëtari dhe si drejtuesi i një grupi kriminal që vepronte në rrugën e Kavajës në Tiranë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat