Aksident me vdekje në Pukë, motori rrëzohet nga ura

Shqipëria

Aksident me vdekje në Pukë, motori rrëzohet nga ura

Më: 22 janar 2021 Në ora: 20:04
Foto ilustrim

Një aksident i rëndë me pasojë vdekje ka ndodhur në mbrëmje.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Dedaj të Pukës.

Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën shtetasi i identifikuar si L. M.

Një motor është rrëzuar mbi një urë këmbësore, në kohën që ishte duke kaluar përroin.

Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur policia dhe shërbimi zjarrfikës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat