Duma: Produkti shqiptar do të jetë konkurues në tregun europian

Shqipëria

Duma: Produkti shqiptar do të jetë konkurues në tregun europian

Më: 11 prill 2021 Në ora: 00:53
Duma: Produkti shqiptar do të jetë konkurues në tregun europian

Kandidatja për deputete e PD në Kavajë, Grida Duma, ka vijuar takimet me fermerët dhe blegtorët e zonës, ku ka theksuar se ‘bujqësia është sektor prioritar’.

‘Plani jonë do t’i japë përgjigje të menjëhershme të nevojave të prodhuesve. Produkti bujqësor shqiptar do të jetë konkurues në tregun europian’, shkruan Duma në Facebook.

Postimi i plotë i Grida Dumës:

Bujqësia është sektor prioritar!

Plani jonë do t’i japë përgjigje të menjëhershme të nevojave të prodhuesve.

Produkti bujqësor shqiptar do të jetë konkurues në tregun europian.

Shqipëria fiton më 25 Prill!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat