Kapshticë/ Në datën 10 prill në Kapshticë kanë hyrë 272 persona dhe 117 mjete

Shqipëria

Kapshticë/ Në datën 10 prill në Kapshticë kanë hyrë 272 persona dhe 117 mjete

Më: 11 prill 2021 Në ora: 09:52
Foto ilustrim

Në datën 10 prill në Kapshticë kanë hyrë kanë hyrë 272 persona dhe 117 mjete.

Ndërkohë në në Qafë-Thanë, sipas burime për Ora News kanë hyrë 2667 persona dhe kanë dalë 2337 të tjerë.

Më 6 prill Greqia për shkak të masave të ndërrmara për përhapjen e Covid-19 zgjati kufizimet e lëvizjes me Shqipërinë deri më 12 prill.

Autoritetet greke bën me dije se pika kufitare do të mbetet e bllokuar deri më 19 prill.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat