Ftesa e Ramës për Bashën, Kryemadhi: Nuk kam pa burrë që i lutet një burri 12 herë në 24 orë

Shqipëria

Ftesa e Ramës për Bashën, Kryemadhi: Nuk kam pa burrë që i lutet një burri 12 herë në 24 orë

Më: 17 prill 2021 Në ora: 13:47
Monika Kryemadhi

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Intergrim Monika Kryemadhi nga Vlora ka komentuar ftesën që kryeministri Edi Rama i bën kryedemokratit për bashkëpunim pas zgjedhjeve të 25 prillit.

Kryemadhi me ironi ka thënë se është hera e parë që ka parë se si një burrë i lutet një burri 12 herë brenda 24 orësh.

“Unë nuk kam parë burrë që ti lutet një burri për 24 orë 12 herë.

Është i mbaruar! Priteshmëritë e mia në Vlorë janë 3 Vlora 1 Saranda 4″, ka thënë Kryemadhi

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat