Vasili: Lista fituese e shkëlqyer e LSI së Fierit vulos fitoren përpara mijëra qytetarëve fierakë

Shqipëria

Vasili: Lista fituese e shkëlqyer e LSI së Fierit vulos fitoren përpara mijëra qytetarëve fierakë

Më: 17 prill 2021 Në ora: 19:22
Petrit Vasili

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili, mer anë të një statusi në “Facebook” shkruan se lista fituese e shkëlqyer e Fierit vulos fitoren përpara mijëra qytetarëve fierakë.

Vasili thekson se është i mahnitur nga mitingu madhështor i LSI-së në Fier.

Postimi i Petrit Vasilit:   

Lista fituese e shkelqyer e Fierit vulos fitoren para mijra qytetareve fierake!

Çfare liste e mrekullueshme!

Vajza dhe djem, burra dhe gra, dinjitozë dhe patriote te vertete te Fierit, qe i japin fitores dimension madheshtor.

Emocione te jashtezakonshme kur shikon nje mbeshtetje te tille te papare popullore.

Si ish deputet i Fierit jam i mahnitur nga nje ky miting madheshtor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat