Pse kaq shumë zhurmë?

Shqipëria

Pse kaq shumë zhurmë?

Nga: Skënder Karaçica Më: 21 prill 2021 Në ora: 20:15
Skënder Karaçica

Në fushatën zgjedhore në Shqipëri, partitë politike bëjnë udhë cep më cep atdheut.

Shkojnë atje,flasin dhe japin premtime për kohën që po vjen,për kohën e ,,parajsën shqiptare,,(sic!).

Pse kaq shumë zhurmë? - pyet populli shqiptar.

Bëjnë zhurmë dhe zhurmë, sepse e duan livadhin për veti, kështu thonë në Drenicë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat