Merr flakë autobusi në aksin Rrogozhinë-Durrës, shpëtojnë pasagjerët

Shqipëria

Merr flakë autobusi në aksin Rrogozhinë-Durrës, shpëtojnë pasagjerët

Më: 9 maj 2021 Në ora: 16:09
Foto ilustrim

Një autobus ka marrë flakë në autostradë Rrogozhinë-Durrës, afër qytetit të Kavajës. 

BalkanWeb mëson se nuk ka të lënduar pasi dhe drejtuesit dhe pasagjerët kanë shpëtuar.

Nga pamjet duket se autobusi është në anë të autostradës teksa flakët vijojë.

Nuk dihet se çfarë ka shkaktuar zjarrin në pjesën e përparme të autobusit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat