Vrasje në Shkodër, gjendet i ekzekutuar me armë zjarri një person në zonën e Livades, kishte tre ditë i humbur

Shqipëria

Vrasje në Shkodër, gjendet i ekzekutuar me armë zjarri një person në zonën e Livades, kishte tre ditë i humbur

Më: 17 maj 2021 Në ora: 09:56
Foto ilustrim

Një person është gjetur i vrarë me armë zjarri në zonën e Livades në Shkodër. 

Media mëson se viktima është Endri Mustafa.

Raportohet b se viktima kishte tre ditë i zhdukur dhe familjarët kishin bërë denoncim.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes teksa Policia ka shkuar në vendngjarje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat