Fillon i nxehti afrikan

Shqipëria

Fillon i nxehti afrikan

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 07:46
Ilustrim

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm në të gjithë territorin.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rritje të ndjeshme ku do të variojnë:

në zonat malore, nga 13°C në 24°C

, në zonat e ulëta nga 20ºC në 31°C, dhe në zonat bregdetare nga 23°C në 33°C.

Era do të jetë në drejtim Veriperëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 3 ballë.

Image
Moti
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat